Kültür Merkezindeki mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Öğretim Görevlisi Naim Çağlar DiriKarapınar MYO olarak öğrenciler için en büyük amaçlarının nitelikli meslek elamanlarını en iyi şekilde yetiştirmek ve hayata hazırlamak olduğunu söyledi.

Okuldan öğrencileri donanımlı bir şekilde mezun ettiklerini söyleyen Müdür Diri; Akademik kadromuz ile  teorik ve uygulamalı eğitimin en iyisini verdiğimize inanıyoruz.. Hayatınızda engeller ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Hiçbir zaman yılmayın ve mücadeleden asla vazgeçmeyin. Sizlere bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” dedi."

Belediye başkanı İbrahim Önal ise, ”Yüksekokulu’muzda 2023-2024 yılı Mezuniyet Töreni'nde öğrencilerimizin ve ailelerinin heyecanına ortak olduk. Mezun olan tüm gençlerimizi yürekten tebrik ediyor, gelecekteki kariyerlerinde üstün başarılar diliyorum.

Bu özel günde gençlerimizle bir arada olmak bizler için mutluluk kaynağı oldu. İnanıyoruz ki gençlerimizin azmi ve çalışkanlığı geleceğin umut dolu yüzünü temsil ediyor” dedi.

Kale ve Selimiye Mahallelerinde Kentsel Dönüşüm Toplantısı Yapıldı Kale ve Selimiye Mahallelerinde Kentsel Dönüşüm Toplantısı Yapıldı

Daha sonra okul birincisi Yasin Uçar ile bölüm birincilerine plaketleri verildi.

Editör: Himmet Türkmen