19 Eylül Gaziler Günü etkinlikleri kapsamında Şehit aileleri ve gaziler onuruna Karapınar Belediye Başkanlığı tarafından yemek programı düzenlendi.

Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Başkan Yaka Sentetik Sahada Hazırlık Maçını İzlediler Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Başkan Yaka Sentetik Sahada Hazırlık Maçını İzlediler

Karapınar Belediyesinin düzenlediği programa İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve eşi, Garnizon Komutan Albay Serdar Tavlayan ve eşi, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve eşi, Cumhuriyet Savcısı Fatma Ezeroğlu, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve eşi, CHP İlçe Başkan V. İlter Çorakçı, İyi Parti İlçe Başkanı Bayram Yalçın, Askeri Erkan, Daire Amirleri, Şehit Aileleri ve Gaziler katıldı.

İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve eşi, Garnizon Komutan Albay Serdar Tavlayan ve eşi Belediye Başkanımız Mehmet Yaka ve eşi programdan önce masaları tek tek dolaşarak Şehit Aileleri ile Gazilerle sohbet etti.

Başkan Yaka programda yaptığı konuşmasında "Bu vatan toprakları çok değerlidir. Tarih boyunca bu ülke birçok saldırıya maruz kaldı. Bu ülkeyi ülke yapan şehitlerimizdir. Bizi millet yapan ve diğer toplumlardan ayıran en önemli özelliğimiz; birlik, beraberlik ve inancımızdır. 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyor, yemek davetimize teşriflerinizden dolayı herkese teşekkür ediyor, şehitlerimize ve ebediyete intikal eden gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, Gazilerimize sağlıklı mutlu bir ömür diliyorum." dedi.