Türk ve Çinli Akademisyenler Karapınar'a Teknik Gezi Düzenledi Türk ve Çinli Akademisyenler Karapınar'a Teknik Gezi Düzenledi

Genel Kurul Toplantısına Karapınar Belediye Başkanı İbrahim Önal, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengi, Meclis Üyeleri, Meke Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Güngör, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif üyeleri katıldı.
Toplantı, Atatürk ve şehitlerimiz adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından kooperatif başkanının açılış konuşması ve yönetim kurulu ile denetim kurulu faaliyet raporlarının okunmasıyla devam etti.
Belediye Başkanı İbrahim Önal, yaptığı konuşmada, Meke Küçük Sanayi Sitesi'nin bölgenin en geniş sanayi sitesi olarak modern yapısı ve sunduğu olanaklarla esnafa büyük katkılar sunduğunu belirtti. Sanayi sitesinin ilçenin önemli bir kilometre taşı olduğunu ifade eden Önal, esnafla bir araya gelerek onların görüş ve önerilerini dinleme fırsatı bulduğunu söyledi. Ayrıca, sanayinin daha da gelişmesi ve güçlenmesi için birlikte çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Önal, destekleri için tüm esnafa teşekkür ederek, yapılan genel kurulun Kooperatif Başkanı Muharrem Güngör nezdinde tüm üyelere hayırlı olmasını diledi. 
Toplantı, katılımcıların sorularının yanıtlanması ve dilek ve temennilerin iletilmesiyle sona erdi. 
 

Editör: Himmet Türkmen