Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre;

Konya Karapınar'da 331 m² arsa ve müştemilatı icradan satılıktır (çoklu satış) Konya Karapınar'da 331 m² arsa ve müştemilatı icradan satılıktır (çoklu satış)

Konya İl, Karapınar İlçe, 774 Ada, 38 Parsel, ZAFER Mahalle/Köy, 7 Nolu Bağımsız Bölüm satışa konu taşınmaz B blok 7 nolu bağımsız bölüm olan mesken tek küle halinde, betonarme karkas yapı tarzında 4 A yapı sınıfında inşa edilmiş,bodrum+zemin+7 normal kat ve çatı katından oluşan binanın 1. Normal katında yer almaktadır. Binanın zemin katında 5 adet dükkân ve bina girişi, 1,2,3,4,5,6. normal katlarında 2' şer adet mesken ve 7. Katta ise 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 19 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve kuzey cephesinden sağlanmaktadır. Binada asansör mevcut olup ısınması bireysel doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir doğrama ve ferforje ile yapılmıştır. Kıymet takdiri yapılacak taşınmaz binanın 1. normal katında yer alan 7 nolu bağımsız bölüm batı, kuzey ve güney cepheli ve bina girişine göre sağ tarafta konumlu olan dairedir. Projesinde yapılan tespite göre brüt ~150,34 m²kullanım alanına sahip olan konut3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, lavabo, antre, gece holü ve3 adet balkondan oluşmaktadır. Meskenin giriş kapısı çelik kapı, pencereleri plastik doğrama ve iç kapıları ahşap doğrama ile yapılmıştır. Odaların zemini parke ,duvarları alçı sıva üzeri plastik boyalıdır. Tavanları kartonpiyer ile çevrilidir. Antre ,banyo ,wc ve mutfak bölümlerin zemini seramik kaplıdır. Mutfak dolapları ve tezgahı bulunmaktadır. Banyoda duşakabin vardır. Isıtma bireysel doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Meskene ait 3 adet balkon da camlı alüminyum korkulukla çevrili olup açık balkon halindedir. Binaya ait asansör bulunmaktadır.
Yüzölçümü  : 4.462,00 m2 Muhammen bedeli 375.248,64 TL
10/11/2021 günü saat :10.45’de Karapınar Belediyesi Düğün Salonu - Fatih Mah. Zencefil Sok. No:19/A - KARAPINAR / KONYA Adresinde satışı yapılacaktır. 
İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgi için
TIKLAYIN