Öğretmenlerimizden Abdullah Pınarcık danışmanlığında gerçekleşen etkinlikte öğrenciler göl kenarına atılan şişe,poşet,yemek atıklarını poşetlere doldurup çöp bidonlarına atıp  gölü temizlediler. 

Öğrencilerden Metin Yüksel;” İlçemizin en güzel yerlerinden Acıgöl’deki kirlilik bizleri üzüyor ve gölü çok pis gösteriyor. Sosyal projede gölde temizlik yapmak istedik. Arkadaşlarla onlarca poşetle çöp topladık. Herkesin yararlandığı gölümüz temiz tutmak hepimizin görevi. Çevreye duyarlı olmamız gerekiyor” dedi.

Okul Müdürü Ünal Cesur "Daha güzel, daha yaşanabilir bir dünya için sosyal sorumluluk programındaki çalışmalarımız devam ediyor.

Okulumuzda Sosyal sorumluluk programı etkinliklerimiz mevcut. Bu kapsamındaki faaliyetler, eğitim, kültür ve turizm, sağlık, yardımlaşma ve dayanışma, doğa ve çevre sorunları, sıfır atık, yeşil dönüşüm, sürdürülebilirlik, afet ve acil durumlar, sosyal hizmetler gibi alanlar ile toplumsal sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla okul içi ve okul dışı ortamlarda okulumuz öğrencileri tarafından yürütülmektedir. Bu projemize destek veren öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederim.  Emeklerine sağlık” dedi.

Ömer Ali Ünlü

Mustafa Yalçın

Metin Mert Yüksel

Eren Berk Ertunç

Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanı Kaymakam Öztürk'ü Ziyaret Etti Çiftçi Malları Koruma Derneği Başkanı Kaymakam Öztürk'ü Ziyaret Etti

Aziz Ok

Alperen Ahmet Küçük

Hasan Çağrı Pektaşlı adlı öğrenciler gölde Çevre temizliği yaparak takdir topladılar.