Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası’na gönderilen eğitim yardımı, Karapınar ve Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince tespit edilen ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere Karapınar İlçe Milli Eğitim ve Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlerine  teslim edildi.

KATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen yaptığı açıklamada; “Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimize ve çocuklarımıza imkânlarımız ölçüsünde yardımcı olmayı kendimize bir görev olarak görüyoruz. Eğitim yardımlarımızı bu yıl alışveriş çeki olarak belirleyerek, ihtiyaç sahibi öğrencimizin ihtiyacına cevap vermeye çalıştık. Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası olarak yeni eğitim-öğretim döneminde tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.” Dedi.

Karapınar Aydoğanlar MYO, Akademik ve İdari Personeli ile Dönem Başı Toplantıları Gerçekleştirildi Karapınar Aydoğanlar MYO, Akademik ve İdari Personeli ile Dönem Başı Toplantıları Gerçekleştirildi

İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Karapınar Ticaret ve Sanayi Odası’na eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Hedefimiz Karapınar’da huzurlu, güvenli ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmektir. İlçe Milli eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın her türlü ihtiyacını karşılayarak eğitim öğretime hazır hale getirdik. 2022-2023 eğitim öğretim yılının ülkemize, İlçemize, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.