Karapınar'da hakkında 9 Yıl 9 Ay Kesinleşmiş Cezası Olan Şahıs , polis ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yakalandı.

 Alınan bilgilere göre; Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı asayiş ekibi devriye görevini ifa ederken Alaaddin Mahallesinde  otogar kavşağında biri kadın ve biri erkek olmak üzere iki şahsın beklemekte olduğunu görmüş ve hal hareketlerinden şüphelenilmesi üzerine şahısların yanına giderek kimlik kontrolü yapılmıştır.

Başkan Altay: “2022’de 31 İlçemizdeki Yol Yatırımlarımız 1 Milyar 320 Milyon TL” Başkan Altay: “2022’de 31 İlçemizdeki Yol Yatırımlarımız 1 Milyar 320 Milyon TL”

Yapılan kimlik kontrolünde R. D. isimli bayan şahsın hırsızlık suçundan arandığı, N. A. isimli erkek şahsın ise hırsızlık, uyuşturucu gibi 9 farklı suçtan toplam 9 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezasından arandığı tespit edilmiştir.

Şahısların yapılan kaba üst aramasında her ikisininde üzerinden bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilmiştir. Mersin nüfusuna kayıtlı şahıslar gerekli işlemler için polis merkezine intikal ettirilmiş ve bugün çıkarıldığı mahkeme tarafından N. A. isimli şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildimiştir.