Buğday Ekili Tarlada Çıkan  Yangında 15 Dekar Alan Zarar Gördü Buğday Ekili Tarlada Çıkan  Yangında 15 Dekar Alan Zarar Gördü

 TSE Konya Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım,TSE Konya Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlileri Kerim Parlak, Zeynep Öztürk tarafından gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, TS ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri başarı ile tamamlandı.
Ayrıca TS EN ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi kapsamında, TÜRKAK Denetçisi Neslihan Saraç tarafından TSE-TÜRKAK Şahit denetimi yapılmıştır.
Karapınar Ticaret Borsası hizmet binasında gerçekleşen Tetkikler öncesinde, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy; Karapınar Ticaret Borsası hizmetlerinin kalitesini her geçen gün üzerine koyarak arttırmaktadır. Borsamız üyelerine daha kaliteli hizmet vermeyi kendimize borç biliyoruz dedi.
Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy,Meclis Başkanı Veysel Akkaya,Meclis Üyesi Musa Diri,Genel Sekreter Halil Tüysüz,Laboratuvar ve Akreditasyon Sorumlusu Veysel İnci'nin katılımıyla gerçekleşen Tetkikler sonucunda Karapınar Ticaret Borsası'nda verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, hızlı, verimli ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapıldığı belirlenmiş olup herhangi bir hata tespit edilmediği ve 3 Belgenin de yenilenerek  devamlılığına karar verilmiştir.
 

Editör: Himmet Türkmen