Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe protokol üyeleri ve öğrenciler ile Belediyenin düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

İftar yemeği programına İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Serdar Tavlayan ve eşi, Hakimler ve Cumhuriyet Savcıları, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve eşi, Kaymakam Refiki Ahmet Akdağ, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zengin ve eşi, İyi Parti İlçe Başkanı Bayram Yalçın, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetimi, Ülkü Ocakları Başkan ve Yönetimi, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Protokol Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Fahri Sağlık ve Mahalle Muhtarları, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aker, Belediye Meclis Üyeleri, Daire Amirleri, Basın Mensupları ve öğrenciler katıldı.

İlçemiz Millet Bahçesi sosyal tesisi salonun da düzenlenen programda misafirlerini ağırlayan Belediye Başkanı Mehmet Yaka, “Belediye Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu bu iftar programında sizlerle bir arada olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Ramazan ayı ruhen ve bedenen arınma, tazelenme ayıdır. Bu mübarek ayda tuttuğunuz oruçların, yaptığınız ve yapacağınız tüm ibadetlerin Cenabı hak katında kabul olmasını niyaz ediyorum ifadelerine yer vererek Belediye Başkanı Mehmet Yaka iftar programına katılan misafirlerin Ramazan Ayı mübarek olsun. Değerli misafirlerimiz bildiğiniz üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız tarafından ilçemize hediye edilen 75 Bin metrekare alanda oluşturulan Millet Bahçesinin sosyal tesis alanında iftar programımızı gerçekleştiriyoruz. Millet Bahçemiz 50 Bin metrekare yeşil alanı olan kişi başına 1 metrekare yeşil alanı bulunan içerisinde sosyal tesisi, Bisiklet ve yürüyüş-koşu yolları ile, doğalgaz pişirme alanları, tenis kortu, basketbol sahası ve oyun grupları ile son derece modern bir bahçeyi hizmete açıyoruz inşallah. Millet Bahçesini ilçemize kazandıran Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız hemşehrimiz Sayın Murat Kurum’a teşekkür ediyorum” dedi.

İftar programından sonra ilçe protokolü Millet Bahçesi alanını gezerek program sona erdi.

Bursa Gürsu'da 'şarka virüsü'ne karşı numuneler alındı Bursa Gürsu'da 'şarka virüsü'ne karşı numuneler alındı