Ekipler, gece, gündüz demeden sürdürdükleri temizlik çalışmalarıyla cadde ve sokakları hijyenik bir görünüme kavuşturdu.

Karapınar Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri yetkilileri, ekiplerin özellikle caddeler, Cumhuriyet meydanı   ve kaldırımlar başta olmak üzere İlçedeki  tüm ortak kullanım alanların büyük bir titizlikle  temizlediğini belirtti. Sulama araçlarının kullanıldığı çalışmalarda cadde ve kaldırımlar yıkanarak hijyenik hale getirildi.

Denizli’den-Hatay’a Yürüyüşe Geçen Gazze Yürüyüş Platformu, Karapınar’a Ulaştı Denizli’den-Hatay’a Yürüyüşe Geçen Gazze Yürüyüş Platformu, Karapınar’a Ulaştı

Temizlik ekipleri ayrıca çöp konteynerlerinin boşaltılması, caddelerin süpürülmesi, kaldırımların yıkanması gibi rutin temizlik işlemlerini de aralıksız  devam ediyor .

Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı İbrahim Önal,” Kurban bayramı öncesinde ilçemizde temizlik çalışması yaptık. Cadde ve kaldırımlar yıkanarak hijyen hale getirdik. Vatandaşlarımızın da temiz bir yerde yaşamak için temizliğe dikkat etmelerini istiyoruz.  Emek veren personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Himmet Türkmen