Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ve Yeşilay Karapınar Temsilciliği ile birlikte  yürütülen Karapınar’ın Psikologları Okullarımızla Buluşuyor’’ projesi kapsamında   Psikolojik Danışman Sevim SUVATCI, Psikolog Elif AKGÜN YARIMOĞLU tarafından İslik İlk ve Ortaokulunda Velilere ve 8. Sınıf öğrencilerine ‘’Mesleki Yönlendirme, Sınav Kaygısı, Verimli Ders Çalışma, Zamanı Etkili Kullanma’’ gibi konularda bilgilendirme ve rehberlik çalışması yapıldı

Hotamış İmam Hatip Ortaokulunda Konferans Hotamış İmam Hatip Ortaokulunda Konferans

Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL “Programlarda emeği geçen değerli psikoloğumuza, psikojik danışmanımıza, Karapınar Yeşilay Temsilciliğine ve okul yöneticilerimize teşekkür ederiz.”dedi.

Yeşilay Karapınar ilçe temsilcisi Erhan Uysal ise” İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile geçtiğimiz yıldan itibaren velilere ve öğrencilere yönelik etkinlikler düzenliyoruz. Burada hem öğrenciler ve  ailelerini bilgilendirmeyi  amaçlıyoruz. Son derece faydalı  geçen toplantılarımız bundan sonrada devam edecek. Bize her konuda destek olan İlçe Kaymakamımız Oğuz Cem Murat, Belediye Başkanı Mehmet  Yaka ve ilçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal’a teşekkür ediyorum ” dedi.