Türkiye 6. Akıl Ve Zeka Oyunları Finalleri'ne  Konyalı Öğrenciler Damga Vurdu Türkiye 6. Akıl Ve Zeka Oyunları Finalleri'ne  Konyalı Öğrenciler Damga Vurdu

İçalan, geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrencilerimizin karne heyecanını paylaşmanın mutluluğunu yürekten yaşadıklarını belirterek, onların başarılarına yakından tanıklık etmekten mutluluk duyduklarını ifade etti.

Sevgili öğrenciler, sizleri ülkenize ve insanlığa karşı sorumluluklarınızı bilen, üretken, kendi kültürünüze meraklı ve duyarlı, değerlerinize sahip çıkan bireyler olarak görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sizler, bizim için geleceğe güvenle bakan, güçlü yarınlarımızsınız. Her biriniz bizim için özelsiniz.

İçalan, mesajında, öğrencilerin yaz tatilini iyi değerlendirmelerini ve kendilerini geliştirmelerini önerdi. Kendilerini yenilemeleri, sosyal ve kültürel etkinliklerle donanmaları gerektiğini belirterek, öğrencilere bol bol kitap okumalarını tavsiye etti.

Ülkemizi yarınlara taşıyacak sevgili öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli yönetici, öğretmen ve velilerimizi tebrik eder, öğrencilerimize keyifli ve verimli bir tatil dileriz.

Editör: Himmet Türkmen