Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal İle birlikte Belediye Başkanı  Mehmet Yaka’yı makamında ziyaret etti.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürü Yiğit ve Başkan Yaka, Karapınar’daki eğitimin genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Aydoğanlar MYO Öğrenciler İçin Oryantasyon Programı Düzenledi Aydoğanlar MYO Öğrenciler İçin Oryantasyon Programı Düzenledi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Yaka, “Geleceğe değer katacak bireyler yetiştirebilmemizin en önemli unsuru, çocuklarımızı yenilikçi eğitim olanakları ile buluşturarak onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Bizlerde Karapınar Belediyesi olarak, yarınlarımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik her türlü projenin içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte hareket ederek sorunların çözümü noktasında katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret sonrasında Belediye Başkanı  Mehmet Yaka, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit’e ziyaret anısına Karapınar’ın el sanatlarını içeren el dokuması halı hediye takdiminde bulundu.