Yüzlerce izleyicinin heyecanla takip ettiği final yarışması, yamaç paraşütü tutkunlarını bir araya getirdi ve unutulmaz anlar yaşattı. Karapınar Göktepe'de gerçekleşen Hedef Şampiyonasında Türkiye'nin farklı kentlerinden gelen  37 Yamaç Paraşütü Pilotları birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Şampiyonanın final yarışması, muhteşem uçuş gösterileri ve heyecan dolu olarak gerçekleştiren pilotların sergilediği performanslar izleyicileri büyüledi. 
Gökyüzünde pilotlar  Türkiye ve Filistin bayrakları açtı. Karapınar Gençlik merkezi tarafından çeşitli gösteriler yapıldı.
Daha sonra yarışmalara geçildi. Yarışma sonunda takımlar klasmanında birinciliği  İnönü  havacılık SK, İkinciliği Kardo  SK üçüncülüğü ise Anka havacılık SK elde etti. Hedef yarışmasında ise birinciliği Oğuzhan Vuruşan, ikinciliği Ömer Faruk Karaoğlan üçüncülüğü ise Sedat Şişman elde etti.
Dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.
 Belediye Başkanı İbrahim Önal “Bu tür organizasyonların ilçemiz için ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görmüş olduk. İlçemizin turizm potansiyelini artırmak ve tanıtmak adına bu tür etkinliklere destek vermeye devam edeceğiz”  dedi.

Karapınar’da Trafik Kazası ; 4 Kişi Hayatını Kaybetti 2 Yaralı Karapınar’da Trafik Kazası ; 4 Kişi Hayatını Kaybetti 2 Yaralı

Editör: Himmet Türkmen