Karapınar Belediyesi, Kurban Bayramı Öncesi Caddelerde Temizlik Başlattı Karapınar Belediyesi, Kurban Bayramı Öncesi Caddelerde Temizlik Başlattı

Program, Karapınar Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşti ve Kuran-ı Kerim Tilaveti ile İlahi dinletisinin ardından Hafızlık eğitimini başarıyla tamamlayan kız öğrencilere icazetnameleri ve taçları takdim edildi.
Kaymakam ÖZTÜRK, program sırasında yaptığı konuşmada, "Kız öğrencilerimizin dini eğitimlerini tamamlayarak bu mertebeye ulaşmaları bizler için büyük bir gurur kaynağıdır. Bu tür etkinlikler, gençlerimizin manevi gelişiminde önemli bir rol oynamaktadır. Emeği geçen tüm hocalarımıza ve öğrencilere teşekkür ediyorum," ifadelerini kullandı.
Programa Kaymakam Şenol ÖZTÜRK'ün yanı sıra Belediye Başkanı İbrahim ÖNAL, Ereğli Müftüsü Abdullah ÖZMEN, Karapınar Müftüsü Sırrı Fuat ATEŞ, Emirgazi Müftüsü Halil İbrahim ÖZÇELİK, Halkapınar Müftüsü Yusuf SARI, İlçe Emniyet Müdürü Salih ERDEM, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa SÖNMEZ, kurum amirleri, STK başkanları, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
Program, öğrencilere taç ve icazetnamelerinin verilmesinin ardından son buldu.

Editör: Himmet Türkmen