İlçemizde 2021 yılı Şeker Pancarı hasadının başlayacak olması sebebiyle Ereğli Şeker Fabrikası müdürü Yıldıray Özbay, Fabrika Müdür yardımcısı Abdullah Yurttaşer, Karapınar Pancar Bölge Şefi Remziye Yiğit, Bölge mühendisleri Mustafa Koray Uğur, Gökhan Varlı Karapınar Ziraat Odasına ziyarette bulundular.

Karapınar Ziraat Odası başkanı Durmuş Üner, yönetim kurulu üyeleri Can Aydınbelge ve Asım Yeşilyurt'un ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda pancar hasadı ,fabrika alımları ve nakliyesi ile ilgili yaşanan ve yaşanabilecek sorunlar istişare edilerek gerekli çözüm önerileri fabrika yetkililerine aktarıldı. Ereğli Şeker Fabrikası Müdürü Yıldıray Özbay ve heyeti ile Karapınar Ziraat odası başkanı Durmuş Üner ve Oda yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Şeker Pancarı ekili alanlarda yerinde incelemelerde bulundu.

S.S. Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet UĞURLU Teşekkür Mesajı Yayınladı S.S. Ereğli Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet UĞURLU Teşekkür Mesajı Yayınladı