Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü, gençleri zehirleyen uyuşturucu tacirleriyle mücadelesine aralıksız devam ediyor ve başarılı operasyonlar yapıyor,

Karapınar İlçe Emniyet  Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi bünyesinde görevli Narkorehberler tarafından bağımlılıkla mücadelede "En iyi Narkotik Polisi Anne" projesi kapsamında Karapınar’daki yönetici, okul idarecileri ve  öğretmenlere seminer verildi.

Köy Okullarında Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor Köy Okullarında Bakım Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

Semineri veren Narkorehber; “İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen bu  proje ile uyuşturucu kullanımı, bağımlılığı, aile içi iletişim, çocuk/ergen iletişimi, bağımlılık sorununda çözüm yolları ve önerileri gibi konularda, anne ve anne adaylarının bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması hedeflenmektedir.

Karapınar İlçe Emniyet  Müdürü Muharrem Mete Biz bugün özellikle rehber öğretmeni ve diğer öğretmenlerimizin öğrencilerimize ulaşmaları için bir eğitim verdik. Öğretmenlerimiz bu eğitimlerle velilerimize ve çocuklarımıza ulaşacaklardır ve farkındalıklarının oluşmasını sağlayacaklardır. “ dedi.