İlçe Kaymakamı  Oğuz Cem Murat ve Belediye Başkanı  Mehmet Yaka uzun yıllar görev yapan ve emekli olan öğretmenleri evlerinde ziyaret ettiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında İlçe Kaymakamı  Oğuz Cem MURAT, Belediye Başkanı  Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ÖNAL ve Şube Müdürü Tahir Ağırgötüren ile birlikte uzun yıllar görev yapan emekli öğretmenlerden Ramazan Özkan, İsmet İnci ve Muammer Gökçe’yi evinde ziyaret ederek 24 Kasım Öğretmenler Günü kutladılar ve  çiçek takdiminde bulundular

Ramazan Özkan, İsmet İnci ve Muammer Gökçe’ye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Mehmet Yaka; “Emekli öğretmenlerimiz şahsında tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Hayatımızı yönlendiren en önemli unsur öğretmenlerimizdir. Öğretmenlerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onların emekleri ve bizlere aktarmış oldukları bilgi birikimleriyle bu günlere geldik. Her birinize minnettarız. İyi ki varsınız. Rabbim emekli öğretmenlerimize sağlıklı ömür, ebediyete intikal eden ve eğitim yolunda şehit olan tüm değerli öğretmenlerimizin mekanlarını cennet eylesin” dedi.

Karapınar MYO Bahçesinde   Organ Bağışı Standı Açıldı Karapınar MYO Bahçesinde   Organ Bağışı Standı Açıldı