Karapınar İlçe Emniyet Müdürlüğü  Down sendromlu Hüseyin’e  doğum günü sürprizi yaptı.

  İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri Hüseyin Akdeniz’in doğum günü olduğunu öğrenerek  kendisine büyük bir mutluluk yaşattılar. Polis ekipleri  evden aldıkları  Hüseyin Akdeniz’in 25.yaş gününü kutlayan down sendromlu Hüseyin’e  sürpriz doğum günü kutlaması yaptı. Karapınar’da  bir çok toplumsal desteklerde bulunan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri , Down sendromlu Mert'e 25.yaş gününde sürpriz gerçekleştirdi. Polis ekipleri Hüseyin’e  özel pasta keserek Emniyet Müdürü vekili  Muharrem Mete  ve beraberindeki ekipler, çeşitli hediyelerde verdi.

Eline telsiz verilen ve polis  otosu ile ilçede gezen  ve ekip otosunun  sirenlerini çalan Hüseyin Akdeniz çok mutlu olduğunu söyledi.

İlçe Emniyet Müdür Vekili Muharrem Mete ise,” Hüseyin kardeşimizin doğum günü öğrendik ve ona böyle bir sürpriz yapmak istedik. Onu mutlu olmasından bizde mutlu olduk . Güzel gününü paylaşmak istedik ve Bizi kırmayıp geldi. Polisler toplumun her kesimi ile iç içedir. Kendisine nice güzel seneler diliyoruz” dedi.

Hüseyin Akdeniz’in annesi Melahat Akdeniz, ise polislere teşekkür ederek,” Oğlumu büyüttünüz çok mutlu oldu. Allahım polisimizden razı olsun” dedi.

Karapınar Ziraat Odası Genel Kurulu Yapıldı Karapınar Ziraat Odası Genel Kurulu Yapıldı