Cumhuriyet  ilkokulu 3-B sınıfı öğrencileri ve  velileri tarafından  SMA1 Hastası Dilek Çınar bebek için kermes düzenlendi. Toplanan para öğrenciler tarafından banka hesabına yatırıldı.  Sınıf Öğretmeni Aliye Koyuncu, öğrencilerimiz ve veliler örnek r davranışa imza attı.

Okul öğrencileri ve öğretmenlerinin iş birliğiyle gerçekleştirilen kermes,  öğrenci, öğretmen ve çalışan personelin evlerinde hazırladıkları yiyecek içecek ve tatlı çeşitlerinden oluşan menü ile misafirlerden yoğun ilgi gördü.

Ortaokullar Arası Kız Voleybol Turnuvası Finalleri Heyecanı Yaşandı Ortaokullar Arası Kız Voleybol Turnuvası Finalleri Heyecanı Yaşandı

Okul içi sosyal sorumluluk ve farkındalık projesi etkinliği olarak düzenlenen kermese, Milli Eğitim camiasının yanında vatandaşlarda ilgi gösterdi.

Okul Müdürü Mustafa Gündüz, Bu etkinliğin asıl amacının yanında, öğrencilerde farkındalık oluşturmaktır.Dilek Çınar  bebeğimizin tedavisi için düzenlenen kermeste toplanan yardım ilgili hesaba yatırıldı. Bebeğimizin iyileşerek aramıza dönmesi ” dedi.