Başkan Yardımcısı Halil Aker, Karapınar Esnaf Spor Yaz Futbol Okulu Kapanış Töreni’ne katılarak eğitimlerini tamamlayan minik sporcular ve aileleri ile bir araya geldi.

Törene Belediye Başkan Yardımcısı Halil Aker, Esnafspor Kulüp Başkanı Ecz. Mehmet Yalçınöz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, İlçe Nüfus Müdürü Recep Kesik, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, yaz futbol okulu öğrencileri, veliler ve basın mensupları katıldı.

Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Başkan Yaka Sentetik Sahada Hazırlık Maçını İzlediler Kaymakam Oğuz Cem Murat ve Başkan Yaka Sentetik Sahada Hazırlık Maçını İzlediler

Tören programı konuşmasında Başkan Yardımcısı Halil Aker İlçemizde yaz okulları kapsamında Karapınar Belediyesi, Esnafspor ve Konya Spor Yaz Futbol Akademileri’nde eğitim gören öğrencilerimize Belediye Başkanımız ile birlikte geçtiğimiz günlerde Karapınar Belediyemiz tarafından 500 öğrenciye eşofman takımı hediye ettiklerini belirterek konuşma sonrasında öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çekindi.