Açılış konuşmasını yapan Selçuk Üniversitesi Karapınar Aydoğanlar MYO Müdürü Öğretim görevlisi Naim Çağlar Diri,  okulumuzdaki bu tür etkinliklerle gençlerimize katkı sağlamak istiyoruz. Sık sık düzenlediğimiz bu etkinlikte konukların anlatımları öğrencilerimizin geleceğine yön veriyor” dedi.

Bir borçtan dolayı 19.400 m2 taşınmaz icradan satılıktır Bir borçtan dolayı 19.400 m2 taşınmaz icradan satılıktır

Kariyer Günleri etkinliği çerçevesinde okul ziyaretleri gerçekleştirmeye, tecrübelerini aktarmaya devam eden Başkan İbrahim Önal öğrencilere bol bol kitap okuma tavsiyesinde bulunuyor.

Belediye Başkanı Önal, Okulun  Prof Dr Ahmet Kesik konferans salonunda ki programda ilk olarak öğrencilik döneminden bugüne geliş sürecini  katılımcılarla paylaştı.

Başkan Önal, gençlere tavsiyelerde bulunduğu programda, “Sevgili gençler, Kendinizi her konuda çok geliştirmek ve sosyal olmak zorundasınız, okumalı ve araştırmalısınız. Bu size yaşam boyunca değer katacaktır” dedi.

İnsanın kendisine,ailesine ve topluma sorumlulukları olduğunu belirten Başkan Önal, İnsanın hayatında dokunacak birleri mutlaka olacaktır. Eğer bir şeyi başarmak istiyorsanız en iyisi olun. Azimli olun ve kararlı olun” diye konuştu.

Eğitim de önemli destekler verdiklerini belirten Başkan Önal” Yüksek okul öğrencileri bizim gönül elçilerimiz. Sizler  ailenizin bizlere emanetisiniz. Her türlü sorunuzda yanınızdayız. Okulumuza her türlü sosyal ve kültürel etkinlikte desteğimiz veriyoruz” dedi.

Program sonunda öğrencilerin sorularını yanıtlayan ve taleplerini dinleyen başkan Önal, okul yönetimi ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Editör: Himmet Türkmen