Kaymakam Öztürk ve Belediye Başkanı Önal, STK Başkanları ile Bir Araya Geldi Kaymakam Öztürk ve Belediye Başkanı Önal, STK Başkanları ile Bir Araya Geldi


Kulüp başkanı Mithat Korkusuz,Başkan yardımcısı Mustafa Senses,Muhasip Ahmet Akyıldız ve Alt yapı sorumlusu Rasim Doğan Başkan Onal'a bilgi verdi.
Karapinar Belediyespor  başkanı Mithat Korkusuz,"Alt yapiya önem veriyoruz.Gelecek sezon bütün kategorilerde katılmanın planlamasını yapıyoruz.A takım bazında da heyecan verecek takım oluşturacağız.Belediye Başkanımız İbrahim Onal'a desteğinden ve ziyaretinden dolayı Yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum" dedi.
Karapınar Belediye Başkanı İbrahim Önal, Belediye olarak gençlerimize ve çocuklarımıza daha iyi spor imkanları sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz! 
Belediyespor tesislerimizde bulunan halı sahamızın yenileme çalışmalarını tamamlıyoruz. Gençlerimiz ve çocuklarımız, modern bir ortamda futbol oynamanın keyfini çıkarabilecekler. 
Spor, sağlıklı bir yaşamın vazgeçilmezidir ve bizler de onların sporla büyümelerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin enerjilerini doğru ve sağlıklı bir şekilde değerlendirmelerini hedefliyoruz.
Bu vesile ile Karapınar BelediyeSpor Başkanı ve yönetimine de yaz dönemi spor okulunda ve yeni sezonda  üstün başarılar diliyorum," dedi.
 

Editör: Himmet Türkmen