Karapınar Ticaret Borsası meclis üyeliği seçimi 08 Ekim 2022 Cumartesi Günü Karapınar Ticaret Borsası hizmet binasında geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Mevcut Başkan Ahmet Ulusoy yapılan seçimler sonrasıyeni dönem için güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Karapınar Ticaret Borsası’na kayıtlı 248 seçmenin yer aldığı olağan genel kurulda yaklaşık %97 lik rekor katılımla 239 üye oy kullandı.

Toplam oyların 142’sini Ahmet Ulusoy ve ekibi, 95'ini Hamit Zengin ve ekibi alırken 2 oy geçersiz sayıldı. Dostane bir ortamda gerçekleşen seçimlerden sonra Başkan Ahmet Ulusoy ve ekibi zafer sonrası tebrikleri kabul ettiler.

Çatıdan İnemeyen Kediyi İtfaiye Kurtardı Çatıdan İnemeyen Kediyi İtfaiye Kurtardı

Karapınar Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Ulusoy seçim sonuçları sonrası yapmış olduğu teşekkür konuşmasında;  “Tüm üyelerimize ve misafirlerimize organ seçimlerimize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Borsa Başkanlığımız adına teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ilçemiz, bölgemiz ve Türkiye’mizin daha güçlü yarınları için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getireceğiz. Bu seçim sonuçlarından aldığımız sorumlulukla dünden daha çok çalışacağız. Bu gerçekleşen seçim sonuçlarının borsamız, ilçemiz ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği camiamız için hayırlı olmasını dileriz.” dedi.