ÖSYM Karapınar Sınav Koordinatörü Öğr. Gör. Naim Çağlar Diri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet İçalan, YKS Bina Sınav Sorumluları, Bina Sınav Sorumlu Yardımcıları ve Bina Yöneticilerinin katıldığı toplantıda sınavla ilgili önemli konular ele alındı.

Karapınar Ülkü Ocakları "Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası" Programına Katılım Sağladı! Karapınar Ülkü Ocakları "Türkiye Yamaç Paraşütü Hedef Şampiyonası" Programına Katılım Sağladı!

Hafta sonu düzenlenecek sınavda 7 farklı okulda 1680 öğrencinin katılacağı bilgisini veren Sinav Koordinatörü Naim Çağlar Diri, yaklaşık 300 kamu çalışanının da bu sınavda görev alacağını belirtti. Toplantı sınav öncesinde alınması gereken önlemler, uygulanması gereken kurallar ve sınav planlamalarını detaylıca ele alındı.

Naim Çağlar Diri, toplantı sonrasında yaptığı açıklamada "Görevli personelin eğitimi, sınavın başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için hayati öneme sahiptir. Bu toplantı sayesinde görevlilere gerekli bilgiler aktarıldı ve eğitim verimliliği artırıldı. Öğrencilerimizin adil bir sınav süreci geçirmeleri için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Editör: Himmet Türkmen