Öne Çıkanlar Satranç Turnuvası Tamamlandı Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi İlaçlama Mücadelesi Devam Ediyor Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısını Yaptı

Bu haber kez okundu.

Korkusuz: Şampiyonluğa Mutlaka Ulaşacağız

Hafta sonunda Selçukspor karşısında aldıkları farklı galibiyetle liderlik koltuğunu ele geçirdiklerini söyleyen Karapınar Belediyespor Genel Kaptanı Mithat Korkusuz,” Sezon başında BAL hedefi ile yola çıkmıştık. İlk yarıda ummadığımız puan kayıpları yaşadık. Ancak ikinci yarıda 3 maçta 7 puan toplamayı bildik. Selçukpsor karşısında ağır zemine rağmen iyi mücadele edip farklı kazandık. Sezon sonunda hedefimize ulaşarak ilçeye farklı bir heyecanı yaşatmayı istiyoruz” dedi.
Ligi sonu yaklaştıkça heyecanın iyice arttığını kaydeden Korkusuz,” Özellikle hakem atamalarında çok dikkatli olunmasını istiyoruz. Bu sezon geçtiğimiz sezona göre hakem hatalarının az olduğuna şahit oluyoruz. Ancak Selçkuspor maçındaki hakem faciasını ucuz atlattığımız söylemekte fayda var. Bu sezon içinde maçımızı yöneten en kötü hakem triosuydu. Selçukpor’un sert oyununa seyirci kalındığı gibi,3–0 an sonra çizgiyi geçen golü yardımcı hakem veriyor orta hakem vermiyor. Maç berabere iken bu karar verilse sizin o sahanın halini düşünebiliyor musunuz?.Konya merkezde takım sayısı iyice azaldı.Eğer ilçe takımları da mücadelen çekilirlerse Konya da hakemlikte yok olup gidecektir.hakemlerin hata yapabileceği gibi takımların verdiği emeklerin göz ardı edilememesi gerekir “ diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol