19 Ocak 2018 Cuma

MHP Karapınar İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

MHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı Ecz.Faruk SONKAYA’nın Basın Açıklaması 15 Temmuz akşamı Türkiye Cumhuriyeti olağanüstü ve gayri meşru durumla karşı karşıya kalnmıştır. Bu Türk silahlı kuvvetlerinin içinden bir kısım cuntanın, şerefsizlerin işidir ki; demokrasiyi askıya almayı, millet iradesini yok saymayı amaçlamaktadırlar.

28 Temmuz 2016 Perşembe 21:32
Bu haber 2600 kez okundu
 MHP Karapınar İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

Bu amaçları uğruna Necip Türk Milletinin kalbine bombalar atılmış, yüzlerce şehit verilmiş binlerce yaralımız vardır. Vatan uğruna can vermiş şehitlerimize Cenabı Rabbimden rahmet dilerken, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

      Bu vatan kimin,

      Bu vatan; toprağın kara bağrında sıradağlar gibi duranlarındır.

      Bir tarih boyunca onun uğrunda,

      Kendini tarihe verenlerindir.

      15 Temmuz akşamı Tarihe Necip Türk Milleti kendini vermiştir, MHP Genel Başkanı Bilge Lider  Dr. Devlet Bahçeli tarihe kendini vermiştir, darbe karşıtı olan asker vermiştir,Cumhurbaşkanı vermiştir, Başbakanı vermiştir, İktidarı vermiştir, Muhalefeti vermiştir ki; gün bir olma günüdür, gün iri olma günüdür, gün Necip Türk Milletimin tarih yazma günüdür.

     Biz millet olarak bir kilimin desenleri gibiyiz; siyasi olarak farklı düşünceler içinde olsak da; bizim müştereklerimiz siyasi farklılıklarımızdan daha fazladır. Çanakkale ruhunu, Kurtuluş Savaşı ruhunu yaşatmayı çok iyi biliriz.

    Anı da birsek, ati de  bir ve beraber olacağız,

    Tarihimiz birse, talihimiz de birdir.

    Çünkü biz Büyük Türk Milletiyiz,

    Başka bir Türkiye yok,

    Başka bir vatan coğrafyası da yoktur.

     Hep birlikte  neyi yapacaksak, neyi başaracaksak, nereye varacaksak, demokrasinin sınır ve tahammüller  çemberinde kalarak bunları yapacak ve Allah’ın izniyle başaracağız.

    Hiçbir şeyden haberi olmayan Mehmetçiği sokağa çıkaranlar, ardından da linç edilmesinin önünü açanlar, dahası da insanımızı bir birine düşürmeyi planlayanlar, hain ve şerefsizler suçlarının son zerresine kadar hesap vermelidirler.

    Devlet tektir, bayrak tektir, dil tektir, ülke tektir, vatan tektir, millet sonuna kadar birdir-diridir. Zalimlere karşı da tavizsizdir. Zalimlerin zulümleri varsa mazlumların da ahı vardır, Allah’ı vardır. Allah inananlarla beraberdir.

     Bu duygu ve düşüncelerle buna sebep olanları Cenab-ı Rabbim Kahhar ismiyle kahretsin ve perişan etsin, bunların yediğini içtiğini burunlarından fitil fitil getirmek boynumuzun borcudur diyorum.

     Ne Mutlu Türk’üm Diyene!
Ecz.Faruk SONKAYA
MHP Karapınar İlçe Teşkilat Başkanı

HABER MERKEZİ

    Yorumlar

banner290
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YESİLPİNAR GAZETESİ - Karapinar'in Gercek Haber kaynagı - 10 Ocak 2018 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 19 Aralık 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV