banner328
Öne Çıkanlar Karapınar Belediyesi İnstagram Fotoğraf Yarışması Ödülleri Belirleniyor Karapınar İcra Müdürü Zahide ERDURAN Oldu Karban Bayramı Namazı Koronavirüs Tedbirleri Altında Kılındı Şehid Yunus Mermer Kütüphanesi

Bu haber kez okundu.

Konya Milletvekili Ağralı İlçemizde Ziyaretlerde Bulundu

Ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Vekili Özsoy AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı’ ya görevlerinde başarılar dileyerek teşekkür etti.

Belediye Başkan Vekili Emre Özsoy tarafından AK Parti Konya Milletvekili  Abdullah Ağralı’ya yapmış olduğu ziyaret anısına  Karapınar’ın el sanatlarını içeren tülü takdiminde bulundu.

Karapınar’da Esnaf Ziyaretlerinde de bulunan AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Ziyaretin bir sonraki durağında ilçemiz Şehit Oğuzhan Aydınbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ve Karapınar Devlet Hastanesine de ziyarette bulundu.

Şehit Oğuzhan Aydınbelge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapılan ziyarette AK Parti Konya Milletvekili Abdullah Ağralı, Belediye Başkan Vekili Emre Özsoy, AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan ve beraberlerindeki heyetle İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Sağdıç, Okul Müdürü Osman Bağcı ve öğretmenler ile istişarede bulunarak kendilerine Yeni Eğitim Öğretim sezonunda kolaylıklar dilediler.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol