banner328
Öne Çıkanlar Başkan Altay İlçe Belediye Başkanlarıyla Görüştü Gençlik Merkezine Spor Uzmanı Atandı Karapınar Devlet Hastanesi Kurt Saldırısı

Bu haber kez okundu.

 Karapınar Ülkü Ocakları Bşk. Tayfur Altıntaş’dan Basın Açıklaması

Öncelikle 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan Mahalli İdareler Seçiminin ilçemize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah'tan temenni ederim.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Belediye Meclis Üyesi Adaylığım dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Yönetiminden istifa etmiş bulunmaktayım. Bu seçimlerde tüm dava arkadaşlarımızla bir olmak temel gayemiz olacaktır. Dünden bugüne hareketimizin içerisinde yer almış tüm dava arkadaşlarımla yol yürümekten şeref duyacağım. Belediye Başkan Adayı kim olursa olsun, bu süreçte bütünleştirici bir rol oynayacağımı ve akabinde hep beraber Karapınar Belediyesine Üç Hilalli Al Sancağımızı dikeceğimizi açık yüreklilikle tüm kamuoyuna bildirmek isterim.

Öte yandan ilçemizin geleceği konusunda Ocak yöneticilerimizle hazırlamış olduğumuz projelerle vatandaşlarımıza ve şehrimize hizmet edebilmek için Milliyetçi Hareket Partisi'ne hemşehrilerimizin desteğini istiyorum.

Tayfur ALTINTAŞ

Karapınar Ülkü Ocakları Başkanı

MHP MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYI

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol