14 Aralık 2017 Perşembe

Karapınar MHP İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

Basın Açıklaması 2015 Mahalli İdareler Seçimlerinde partimizin listesinden belediye meclis üyeliklerini kazanan Ali Bozaklı, Mehmet Öztürker ve Mehmet Dündar Taşcı’nın partimizde üyelikleri bulunmamakla beraber, partimizin tüzüğüne aykırı hareketlerden dolayı partimizi Karapınar Belediye Meslisinde temsil edemeyecekleri yönetim kurulumuzca karar altına alınmıştır. Artık Belediye Meclisinde partimizi temsilen konuşamaz, önerge veremez, parti grubunda yer alamazlar.

26 Ekim 2017 Perşembe 14:19
Bu haber 1040 kez okundu
Karapınar MHP İlçe Başkanlığından Basın Açıklaması

      MHP listesinde yer alacaksınız, üye olun dememize rağmen partinin üyesi bile olmamayı marifet bileceksiniz, MHP oyları ile seçileceksiniz, parti tüzüğüne aykırı hareketleriniz olacak, bir tanesi yeni kurulacak olan partinin belediye meclis üyesi diye paylaşımda bulunacak, bir kaç tanesi yeni kurulacak partinin kuruluş toplantısına katılacak; bu ne aymazlıktır, bu ne edepsizliktir.
        MHP oylarıyla seçilen adı geçen  Belediye Meclis üyelerinin derhal ve ivedilikle Belediye Meclis üyeliklerinden  de istifalarını bekliyoruz.
     FETÖ ve diğer terör örgütleriyle  mücadele eden Devletimizin yakın ve uzak tehditleri  karşısında   MHP Devleti ile sıkı sıkıya kucaklaşmış, Mhp olarak; terörle mücadele ve dış politikalarda Devletimize gereken destek açıklaması yapılmıştır. Yaşanan bu süreçte tek kriterimiz “ Devlet Ebed Müddettir”
      Bu bağlamda FETÖ nün yanında saf tutanlara karşı her ne sebeple olursa olsun toleransımızın olmayacağını kamuoyuyla saygıyla paylaşırım.
                                                                                   Ecz. Faruk SONKAYA
                                                                              Karapınar MHP İlçe Başkanı

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner299
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
E-GAZETE
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 05 Aralık 2017 Manşeti
  • YEŞİLPINAR GAZETESİ - Karapınar'ın Gerçek Haber kaynağı - 08 Kasım 2017 Manşeti
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV