Öne Çıkanlar Karapınar Belediyesinde Corona Virüs Toplantısı Kaymakam Onur KÖKÇÜden Ticaret Borsasına Ziyaret Karapınar Süt Üreticileri Birliğinden Basın Açıklaması Güçlü Karapınar

Bu haber kez okundu.

Karapınar Ak Parti'de Delege Seçimi Yapıldı

Başkan Tartan, "Delege seçimlerimizi, Bölge Koordinatörümüz ve İl Başkan Yardımcımız Mehmet Yavuz ile İlçe Koordinatörümüz Fuat Kunduracı gözetiminde tamamladık. Teşkilatımız, demokrasi adına örnek bir seçimi daha geride bırakmıştır. Delege seçimleri, toplam 42 mahallemizde Parti üyelerimizin yoğun ilgisiyle yapılmıştır. 
Bugüne kadar olduğu gibi bu delege seçimlerimizde sükûnet içerisinde ve yoğun bir katılımla gerçekleşmiştir. Üyelerimiz ve delegelerimizin yoğun katılımı partimize ne derece sahip çıkıldığının önemli bir göstergesidir. Bu da bizi son derece mutlu etmektedir. Bütün üyelerimizi delege seçimleri konusunda bilgilendirdik. Üyelerimiz, kurulan sandıklara giderek demokratik haklarını yerine getirdiler. Partimiz içerisinde demokrasiyi her zaman en alttan başlayarak en üste kadar uygulamaya çalışıyoruz. İnşallah delege seçimlerimiz camiamıza, vatanımıza ve milletimize hayırlı uğurlu olur. Delege seçimlerimizin ardından 7.'inci olağan kongremizin de demokrasi adına güzel bir örnek teşkil edeceğine inanıyorum. Bu vesileyle delege seçim sürecinde görevlerini layığı ile yerine getiren teşkilatımın kadın ve gençlik kolları dâhil olmak üzere bütün kademelerine, Belediye Başkanım ve Meclis Üyelerime, hassasiyetleri ile bize devamlı destek veren parti üyelerimize göstermiş oldukları demokratik olgunluktan dolayı da çok teşekkür ediyorum" dedi.
 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol