Öne Çıkanlar Kaymakam Murat ve Başkan Yaka TMO Deposunda Restorasyon Çalışmalarını İncelediler Kayalı Ksb. 2 Kişi Pompalı Tüfekle Vurularak Yaralandı. Karyem Büyümeye Devam Ediyor Kask Takmayan Motosiklet Sürücülerine Trafikten Men Cezası

Bu haber kez okundu.

Aker'den Sert Açıklama ; Bugüne Kadar Neredeydiniz

          Akp Karapınar Belediye Başkan adayı Mehmet Yaka gittiği köylerde, beldelerde halkımıza , “Kadınlar Lokali, Komek, Belediye Düğün Salonu, Yeni Belediye Binası, Yüzme Havuzu, Kapalı Sebze ve Sergi Pazarı, Soğuk Hava Deposu gibi hizmetlerimiz olacak.”  Ve” üçlü olalım güçlü olalım sloganıyla yola çıktık “ diyor.

             Sayın AKP Karapınar Belediye  Başkan Adayının yaptığı açıklamalardan çıkan sonuç şudur: AKP 12 yıldır iktidardadır. 12 yıldır AKP milletvekilleri Belde ve Köylerimize en basit ve insana en gerekli hizmetleri bile götürememiştir.
         10 yıldır Konya İl Genel Meclisinde AKP li genel meclis üyeleri ve başkanları Köy ve beldelerimize hizmet götürememiştir. 

               Bunlar çok komik şeylerdir. Çok merak ediyorum siz üçlü değil dörtlüyken (Konya Büyükşehir, Karapınar Belediye, İl Genel   Meclis üyeliği, Akp Hükümeti sizdeyken )  bile  Karapınarımıza  hakettiği hizmetl eri  getirdiniz mi? Beldelerde  ve mahallelerde seçim ziyaretleri yaparken insanımızın yüzüne  bakarken  ne hissediyorsunuz?  12 yıllık dönemde yapmadıklarınızı,  getiremediğiniz hizmetleri yeni Büyükşehir Yasasını bahane ederek örtbas etmeye mi çalışıyorsunuz?  Yapamadıklarınıza yasal kılıflar bulmayı mı umut ediyorsunuz ? Siz  10 yıldır Belediye Meclis Üyesi değilmiydiniz ? Karapınarlının kandıralamıyacağını bilmelisiniz.

              PEKİ ŞİMDİYE KADAR MİLLETVEKİLLERİNİZ, BAKANLARINIZ, İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNİZ BU HİZMETLERİ NEDEN GÖTÜRMEDİ?

              Karapınar’lı Hemşehrilerim  “Bir Oy’unuz Oyunu Bozar” diyorlar ya doğru söylemişler. Bir Oy’unuz oyunu bozacak . 30 Mart Seçimleri “ Marka Şehir KARAPINAR” sloganıyla yola çıkan Karapınar Sevdalısı olarak hizmet edebilecek olanlar  sadece biziz ve ekibimizdir. Biz diyoruz ki Ne AKP Ne CHP İlle de MHP!..

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
mhp 'mmm 8 yıl önce

halil akerle karapınar kazanacak iyi düşün halkımmm alil akerle bu karapınar yükselsinnnnn