Öne Çıkanlar İlçemizde Gönüllü Hizmet Veren Örnek Vatandaş Hacı Sabri Akyıl Kaymakama Yeni İlçe Emniyet Müdüründen Nezaket Ziyareti Kaymakam KÖKÇÜye CHP İlçe Teşkilatından Ziyaret AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Zenginden Basın Açıklaması

Bu haber kez okundu.

Ak Parti Konya’da Nöbet Değişimi

AK Parti Konya İl Başkanlığı’nda yeni görevlendirmelerle üç başkan yardımcılığında nöbet değişimi gerçekleşti. Buna göre Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı’na Ahmet Fatih Özboyacı’nın yerine Ebrar Çoban, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu BaşkanYardımcılığı’na Mehmet Yüzbaşıgil’in yerine Mehmet Ay, Sosyal Politikalardan Sorumlu BaşkanYardımcılığı’naMehmet Yavuz’un yerine Mustafa Gürbüz getirildi.

İl Başkan Yardımcılığı görevlerini devreden Ahmet Fatih Özboyacı, Mehmet Yüzbaşıgil ve Mehmet Yavuz, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’nın başkanlığında oluşturulan, ilçe ve il kongre süreçlerini yönetecek bir komisyonda görevlendirildi.

Görev değişiklikleri ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, “ Tanıtım ve Medya, Mali ve İdari İşler ile Sosyal Politikalar Başkanlıklarımızda bir nöbet değişimi yaşandı. Ahmet Fatih Özboyacı, Mehmet Yüzbaşıgil ve Mehmet Yavuz başkanlarımıza bugüne kadar hem kendi birimlerine hem de teşkilatımıza yaptıkları katkılar için teşekkür ediyorum. Bundan sonra bir üst kurulda davamıza hizmet etmeye devam edecekler. Yeni atanan Ebrar Çoban, Mehmet Ay ve Mustafa Gürbüz başkanlarıma da yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum. Her zaman söylediğimiz gibi bu bir bayrak yarışıdır ve görevler gelip geçicidir. Önemli olan görevimiz ne olursa olsun hakkıyla ülkemize, şehrimize ve davamıza hizmet edebilmektir. Yeni görev değişikliklerinin teşkilatlarımıza hayırlar getirmesini diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol