Öne Çıkanlar Sokak Sağlıklaştırması Projesi Başladı Karapınarda Kan Bağış Kampanyasına Yoğun İlgi Mehmet TARTAN Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti Ömer Halisdemir Kapalı Sebze Pazarında Yeni Düzenleme

Bu haber kez okundu.

 Mustafa Soran, İdari Mali İşler Müdür Yardımcılığına Getirildi

1973 Karapınar doğumlu olan Mustafa Soran, İlkokul ve Ortaokulu Karapınar’da, Liseyi Konya Atatürk Sağlık Meslek lisesinde okudu ve 1992 yılında mezun oldu. Liseden sonra Atatürk Üniversitesi, Sağlık Bilimler Fakültesinden mezun oldu.

1992 yılında Erzincan’da sağlık görevlisi olarak göreve başlayan Mustafa Soran, Sağlık Bakanlığının taşra teşkilatlarının çeşitli yerlerinde görev yaptıktan sonra 2007 yılından beri Karapınar Devlet Hastanesinde Kalite Yönetim Direktörü olarak görev yapmakta iken Hastane Yönetici idarenin teklifi, Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinin onayı ile 25.10. 2013 tarihinde Karapınar Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdür yardımcılığı görevine getirildi.

Bizde Yeşilpınar Gazetesi olarak, çalışkan, azimli, görevine düşkün Mustafa Soran’a yeni görevinde sağlık, sıhhat içerisinde üstün başarılar dileriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol