Öne Çıkanlar  Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Başkan Yaka Kesmez Mahallesini Ziyaret Etti Öğrencilerin İlk Ders Heyecanına Ortak Oldular TDV Karapınar Şubesine Emanet Edilen Kurbanlar İhtiyaç Sahiplerine Ulaştırıldı

Bu haber kez okundu.

Karapınar Devlet Hastanesine Dahiliye  Uzman Dr. Sedat BİTER Atandı

İç Hastalıkları Dahiliye Uzman Dr. Sedat BİTER; 1987 Adana doğumlu olup, İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Adana da, Üniversiteyi Erciyes Tıp Fakültesinden 2013 yılında başarı ile mezun oldu. Mezun olduktan sonra iki yıl Bingöl- Kiğı ilçesinde Pratisyen Aile Hekimi olarak görev yaptığı, 2015-2019 tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi, Tıp Fakültesinde Dahiliye Asistanlığını 2020 yılının Ocak ayında başarı ile tamamladı.
Sağlık Bakanlığının 90'ıncı Devlet Hizmet Yükümlülüğü ile Karapınar Devlet Hastanesine İç Hastalıkları Dahiliye Uzman Dr. olarak atanıp, hasta tedavilerine başladı.
Karapınar Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ertuğrul YARALI bu konuda şunları söyledi," Karapınar Devlet Hastanemize üçüncü olarak İç Hastalıkları Dahiliye Uzman Dr. Sedat BİTER'in atanmasında katkılarından dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM'a, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA'ya, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet YAKA'ya, Konya İl Sağlık Müdürümüz Sayın Prof.Dr. Mehmet KOÇ'a şükranlarımızı sunuyorum."dedi 
 

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Özkan Yükseksoy 9 ay önce

Sedat Hocamla covid hastalığına yakalanmamız üzerine tanıştık. O gün covid polikliniğinde nöbetçi idi. Sağolsun çok ilgilendi. Hastalığımızı tek tek izah etti gerekli işlemleri yaptırdı. Ben eşim ve kızım dahil o gün ordaki bütün hastalara yaklaşımı sempatisi ve cana yakınlığı ile gönlümüzü kazandı. Allah böyle doktorlarımızı daha da artırsın. İnanın o anda moral ve ilgi tedaviden daha fazla fayda sağlıyor. Allah razı olsun hocam sizden. İyiki varsınız.