Öne Çıkanlar MAYIS 2017 TÜKETİCİ FİYATLARI ENDEKSİ Belediyenin Kurduğu Oyun Grupları Çocukları Sevindiriyor Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Aile Birliği Toplantısı Yapıldı Yaralı Baykuş Tedavi Altına Alında

Bu haber kez okundu.

Yükseliş Cami İnşaatı Hayırsever Vatandaşların Yardımlarını Bekliyor

İlçenin İpekçi Mahallesi, Şehit Ramazan Emre Ala Caddesi, Karapınar İmam Hatip Lisesi binası doğusunda ki Yükseliş Cami İnşaatının 2020 yılının sonlarına doğru tamamlanıp hizmete sunulabilmesi için hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını bekliyor.

İpekçi Mahallesinde Karapınar Yükseliş Cami Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği tarafından 644 Ada 7 Parsel 845.91 M2 lik tapulu arsası üzerine Belediye Başkanlığından alınan 14.10.2019 tarih ve 94 sayılı 1400.- M2 lik toplam inşaat kapalı alanına sahip olan inşaat Mimar Necmi Öksüzoğlu,İnş.Müh. Mehmet Yarımoğlu, Makina Müh. Süleyman Orak, Elektrik Müh. Mustafa Aslan kontrol ve denetimlerinde devam etmekte olup şu ana kadar kaba inşaatı tamamlanmak üzere olduğu görüldü.

İnşaatın bodrum katında 4-6 yaş grupları için kreş ve toplantı salonu, Birinci kat ve üzeri mahvel katı  ibadethane olmak üzere tek minareli, asansörlü cami inşaatı Dernek Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinin gayretleri, hayırsever vatandaşlarımızın yardımları ile kaba inşaatı ve minaresi tamamlanıp inşaat devam etmektedir. Karapınar Yükseliş Cami Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Başkanı Harun Okumuş, Yönetim Kurulu Üyeleri Seyyar Ala, Ali Karakaya,Abdulkadir Türkarslan cami inşaatı ile ilgili şunları söylediler," Cami inşaatımız hayırsever vatandaşlarımızın yardımları ile kısa süre içerisinde tamamlanıp 2020 yılı sonuna doğru halkımızın ibadet hizmetine sunmayı düşünmekteyiz. Şimdiye kadar yardımlarını esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımıza, gönüllü olarak camimizin yapımında ustalarımıza diğer Cumhuriyet Mah. Güngör Baltoğlu camisine, Reşadiye Mah. İmam Gazali Camisine olduğu gibi Yükseliş Camimizin de ustalarına zaman zaman yemek ikramında bulunan Sabri Akyıl ve diğer tüm hayırsever kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Yükseliş Cami İnşaatımızın tamamlanması için bundan sonra da maddi yardım yapmak isteyen hayırsever vatandaşlarımızın Yükseliş Cami Yardımlaşma ve Yaşatma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri olan bizlere aşağıdaki yazılı telefonlarımıza ulaşacakları gibi, Karapınar Ziraat Bankası Şubesindeki TR 04 0001 00003 0990 9546 9350 01 nolu cami adına açılan hesaba para yatırabileceklerdir. Hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarını bekliyoruz."dediler (M.Ceyhan)

Yükseliş Cami Dernek Başkanı Harun OKUMUŞ Tel: (0532 695 83 79), Seyyar ALA (0544 505 09 50),

Ali KARAKAYA ( 0532 690 79 98)

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol