banner328
Öne Çıkanlar Bugün Fidan Kasım Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi Türk Hava Kurumu Karapınar Şube Başkanlığınca Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Üretilen Siperlikler Karapınar Devlet Hastanesine Teslim Edildi

Haftalık 100 adet üretilmesi planlanan  Siperlik maskelerin Karapınar'da görev yapan Sağlık çalışanlarına verileceği kaydedildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal,"Bu zorlu süreçte bizler için  görev yapan Sağlık çalışanlarına teşekkür ediyoruz dedi.
 Sağlık çalışanlarının varını yoğunu vatandaşı için ortaya koyduğunu belirten Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal" Bu zorlu süreçte bir nebze faydamızın dokunması amacı ile Karapınar Belediyesinin desteği ile  Cumhuriyet ortaokulu ile Gazi Mustafa Kemal ortaokulunda üç boyutlu  lazer yazıcalar  ile siperlik Maske  üretimine başladık haftada 100 adet üreterek sağlık çalışanlarına hediye edeceğiz. Allah onlara kolaylık versin" dedi.
Karapınar Devlert Hastanesi Başhekimi Dr  Ertuğrul Yaralı ise Zorlu süreçte malzeme eksiklikleri olabilir. Bu maskeler korucu ekipmanla olarak  önem arz ediyor yerli ve Milli olarak üretilen bu siperlik  maskelere için teşekkür ediyoruz" dedi.
 

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol