Öne Çıkanlar Kaymakam Karacaya Geçmiş Olsun Ziyareti Temmuz 2017 Karapınar KİGAL Okulunda Proje Üreten Mucitler (KARYEM) 42. Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi

Bu haber kez okundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğin'den 40 Bin TL Eğitim Yardımı

Eğitim yardımı teslim proğramına Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Atıf Özder,Veysel Akkaya,Musa Diri,Serdar Uysal,Karapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uysal,Milli Eğitim Şube Müdürleri Fazlı Çankaya ve İbrahim Önal katılım sağladılar.
Karapınar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ulusoy, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Karapınar Ticaret Borsası olarak her zaman eğitim ve öğretim faaliyetlerine destek vereceklerini ve ayrıca eğitim camiasının her zaman yanında olduklarını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Uysal, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Karapınar Ticaret Borsası’na eğitime verdikleri destekten dolayı teşekkür etti. Hedefimiz Karapınar’da huzurlu, güvenli ve başarılı bir eğitim öğretim dönemi geçirmektir. İlçe Milli eğitim Müdürlüğü olarak okullarımızın her türlü ihtiyacını karşılayarak eğitim öğretime hazır hale getirdik. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ülkemize, İlçemize, öğretmen ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni etti.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol