Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

 TRT Ekibi Belediye Başkanı Mehmet Yaka’yı Ziyaret Ettiler

Belediye Başkanı Mehmet Yaka ile birlikte TRT ekibinde görevli Yönetmen Hakan Yazıcı, Görüntü Yönetmeni Sami Saydam, Uygulayıcı yapımcı Cihangir Alak, Prodiksiyon Amiri Tayfun Tayfun Aydın eski kesmez mahallesinde çekim yapılacak alanları gezip gördüler. Kesmez Mahallesi Muhtarı Ünal Türkkol, Bundan önceki muhtar Ahmet Soyluer’de TRT çekim ekibine eşlik ederek yardımcı olacaklarını belirttiler.

Vahyin izinde ilgili çekim yapacak olan Bej Yapım ekibinden Uygulayıcı Yapımcı Cihangir Alak şunları söyledi “ Vahyin İzinde belgesel çekimi yapmak üzere Karapınar’a geldik, Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve Kesmez Mahalle Muhtarı Ünal Türkkol ile bundan önceki Muhtar Ahmet Soyluer ve Kesmez Mahallesi sakinleri bizlere gerekli ilgi ve alaka göstermelerinden dolayı öncelikle teşekkür ediyoruz. Çekeceğimiz belgesel 3 ay gibi bir zaman diliminde en az 13 bölümden oluşacak olup, çekimler tamamlanmasından sonra TRT ekranlarından halkımız tarafından izlenecektir. Ayrıca bu belgesel ile Karapınar’ın tanatımına da büyük katkısı olacaktır.”dedi

Eski kesmez mahallesinde Belgesel çekim ekibi Belediye Başkanı Mehmet Yaka ve beraberindeki katılımcılar ile hatıra fonografı çektirdiler.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali türkkol 7 yıl önce

vatana millete hayırlı olsun

Avatar
gülsüm çakal 7 yıl önce

ewt çakimlere bende şahit oldum ve erkek kardeşimde oynadı belgeselde karapinarli yıldızlarda var sonunda keşfedi̇ldi̇r :)