Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

Süleyman Suvatçı'dan Örnek Davranış

Hastanede sandalyelerin altına düşürülmüş bir miktar parayı fark ettiğini söyleyen Süleyman Suvatçı, parayı alarak Hastane İdari İşler Müdürü Mustafa Soran’a teslim ettiğini söyledi.

Kendisine ait olmayan parayı sahibine ulaştırmaktan mutluluk duyduğunu belirten Süleyman Suvatçı,” Paranın sahibini ihtiyacı olabileceğini düşündüm. Bir an evvel sahibine ulaştırmak için çabaladım. Hastane yetkililerimizde büyük ilgi göstererek paranın sahibine ulaştık. Vicdanen çok rahatladım ve mutlu oldum” dedi.

Karapınar Devlet Hastanesi İdari İşler Müdürü Mustafa Soran ise, hastane de asgari ücretle çalışan arkadaşımızın yaptığı bu doğru davranıştan dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Kısa bir araştırmadan sonra parayı sahibine teslim ettik ve mutlu olduk. Paranın bir hayır olarak bir yere verileceği sırada hastanede muayene olmak için sıra beklerken düşürdüğünü söyledi. Arkadaşımızın yaptığı bu örnek davranış hastanemiz adına gurur vericidir” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol