Öne Çıkanlar Murat Kurum Bu Şehrin Öz Evladıdır Erozyon Sahasına Meşe Pamudu Ekildi Kurum Amirleri ve Mahalle Muhtarları ile İstişare Toplantısı Yapıldı Kar ve Buzlanmaya Karşı 31 İlçede Görev Başındayız

Bu haber kez okundu.

Sokak Sağlıklaştırması Projesi Hayata Geçiyor

Konya Büyükşehir Belediyesi Kültür Vadisi Şube Müdürü Zühdü Günay ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Mehmet Yaka’yı makamında ziyaret ederek konu ile ilgili istişarelerde bulundular.

Ayrıca çalışmaların başlayacağı İnönü Caddesi bölgesinde inceleme yaptılar.

Belediye Başkanı Mehmet Yaka yaptığı açıklamada “Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından ihalesi yapılan Sokak Sağlıklaştırması projenin yüklenici firma tarafından ilçemiz Konya ve İnönü caddelerinde yaklaşık 1 km uzunluğundaki alanda yer alan ev ve işyerlerinde uygulanacak. Bu proje ile caddeler tek tip ve modern bir görünüme kavuşacak. Şehir merkezimiz bu çalışmalar tamamlandıktan sonra görsel bir bütünlük kazanacak. Bu projenin hayata geçirilmesinde Çevre ve Şehircilik Bakanımız Hemşehrimiz Sayın Murat Kurum’a, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

HİMMET TÜRKMEN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol