Öne Çıkanlar Hastane Kavşağında Trafik Kazası : 1 Yaralı Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman Başkan Yakayı Makamında Ziyaret Etti Kan Ağlayan Yerel Basına İYİ Parti Karapınar İlçe Kongresi Yapıldı

Bu haber kez okundu.

Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevir

Atatürk stadyumundaki etkinliğe Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka’da katılarak çocuklarla birlikte bisiklete binerek pedal çevirdi.

ASEM Müdiresi Dudu Sağlamer, amaçlarının çocukların fiziksel aktivite yapmalarını sağlamak ve onların hareket etmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

Sağlamer,”Farkındalık adına bu güzel etkinliği düzenledik. Çocuklarımızın sağlık yaşamlarına destek olmak istedik. Onların sağlıklı yaşamları için küçük yaşlarda yönlendirme adına faaliyetimizin yararlı olacağını düşünüyoruz. Bu etkinliğimizle sağlıklı yaşama dikkat çekmek istedik. Bizlerle birlikte bu etkinliğine katılan Belediye başkanımız Mehmet Yaka’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklarla birlikte pedal çeviren Başkan Yaka ise ,”Hareketsiz toplum olmamak için ve sağlıklı yaşamak adına yapılan etkinliğimiz faydalı geçti. Çocuklarımız hem eğlendi hem de sağlıklı yaşam için pedal çevirdi.Günlük yaşamımızda mutlaka bisiklete binmeliyiz” dedi.

MİTHAT KORKUSUZ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol