banner328
Öne Çıkanlar Rüzgardan Zarar Gören Tarım Arazileri Yerinde İncelendi yeni Kaymakam Kökçüye hayırlı olsun ziyareti Başkan Yaka Mahalle Buluşmalarının İlkini Gerçekleştirdi İlçelerin Şoförler Odası Başkanlarıyla Buluştu

Bu haber kez okundu.

Polis Teşkilatı'nın 167. Kuruluş Yıldönümü Kutlandı

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Atatürk anıtına çelenk konuldu. Daha sonra program Okur düğün salonunda devam etti.

Okur düğün salonunda da saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program. Polis Memuru İbrahim Karataş’ın sunuculuğunda yapıldı.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Karapınar İlçe Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy yaptı.

Müdür Aksoy,” Halkımız; ülkemizin huzuru için büyük bir gayret ve özveriyle çalışan polis teşkilatımıza çalışmalarında her zaman desteği vermiş, Türk polis teşkilatı da bugüne kadar sorumluluk bilinciyle sürdürdüğü çalışma ve faaliyetleriyle milletimizin sevgi, güven ve takdirini kazanmıştır. Bundan sonrada halkımızın bu güvenine layık olamaya devam edeceğiz.” Dedi.

Daha sonra başarılı polislere başarı belgesi verildi. İlçede düzenlenen şiir, Kompozisyon ve resim dalında dereceye giren öğrencilere hediyeler verildi.

Son olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü emrine alınan 3 motosiklet, kurban kesilerek ilçe müftüsü Hüseyin Gün’ün duası ile hizmete girdi. Motosikletlerin anahtarları İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Garnizon Komutanı Topçu Albay Ali Ayhan Kızıl tarafından polislere teslim edildi.

Polis Teşkilatı kutlamalarına İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, Garnizon Komutanı Albay Ali Ayhan Kızıl, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Cumhuriyet Savcıları Yahya Tosun, Gaye Ürer, Hâkimler, SÜ Karapınar Aydoğanlar MYO Müdür Yardımcısı Murat Çiftçi, Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, İlçe Milli Eğitim Müdür Bahri Kini, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluş Başkanları, Şehit aileler ve gaziler, Emniyet teşkilatından emekli olan polis ve bekçiler katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol