Öne Çıkanlar Satranç Turnuvası Tamamlandı Oda Üyelerinin Hizmeti Ayağına Getirildi İlaçlama Mücadelesi Devam Ediyor Hacı Naciye Ateş Camii İbadete Açıldı

Bu haber kez okundu.

Op Dr Alper Dursun Şağban’a veda yemeği verildi.

3 Yıldır başhekim olarak görev yapan ve devlet     memurluğu görevinden istifa ederek İstanbulda Özel bir hastanede meslek hayatını sürdürecek olan Başhekim Şağban’nın veda yemeğine Belediye başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, İlçe Emniyet Müdürü İzzet Meydan,sivil toplum kuruluş başkanları ile hastane personeli katıldı.

Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Başhekim Şağban’nın Karapınar’a önemli hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek,” Kendisi 3 yıl içerisinde sağlık konusunda büyük yenilikler ve önemli hizmetlerde bulunmuştur. Yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Başhekim Alper Dursun Şağban ise Karapınar da yaptıkları hizmetler kadar yapamadıkları hizmetlerde olduğunu kaydederek” 3 yıl içerisinde zevkle çalıştığım Karapınar’dan şartlar gereği ayrılmak zorunda kaldım. Görev yaptığım süre içerisinde eksiklerimizin giderilmesi noktasında başta belediye başkanımız Mehmet Mugayıtoğlu olmak üzere sivil toplum kuruluş başkanlarından büyük destek gördüm. İstanbul’a gitmeme rağmen Karapınar’ın benim ikinci memleketim olduğunun bilinmesini istiyorum” dedi.

Başhekim Şağban’a hizmetlerinden dolayı çeşitli hediyeler verildi.

Anahtar Kelimeler:
Veda Yemeği

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol