Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

Öğretmenler Tabletlerine Kavuştu

Bu kapsamda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından son teknoloji 36 Adet tablet ve ekipmanı İlçe Kaymakamımız Ramazan Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri Kini tarafından takdim edildi.

Eğitimde teknolojinin kullanılması ile ilgili dileklerini dile getiren Kaymakamımız Ramazan Yıldırım “ Öğretmenlerimizin bu teknolojiye hazır olduğunu zannediyorum. Bundan sonra önemli olan tabletlerin verimli ve aktif olarak kullanılmasıdır. Akıllı tahtalarla uyumlu ve bağlı olarak çalışacak bu tabletlerle projenin adına yakışır iyi bir eğitim-öğretim almış bir gençlik yetişecektir. Bu konuda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi

Öğretmenlere tablet dağıtım törenine Kaymakam Ramazan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahri Kini, Şube Müdürü Sami Sağdıç, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Bilal Aydoğdu, Müdür Yardımcıları ve Öğretmenler katıldı.

Tören bitiminde Kaymakam Ramazan Yıldırım ile birlikte dağıtılan tabletler akıllı tahtada kullanılarak bu konuda ilk denemeyi yaptılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol