Öne Çıkanlar Sokak Sağlıklaştırması Projesi Başladı Karapınarda Kan Bağış Kampanyasına Yoğun İlgi Mehmet TARTAN Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti Ömer Halisdemir Kapalı Sebze Pazarında Yeni Düzenleme

Bu haber kez okundu.

Öğretmenelere Çiğ Köfte Ziyafeti
Karapınar AGD Başkanı Emin DİLEKLİ yaptığı konuşmasında :”Çocukluk yıllarında öğretmen olmayı hayal eden,büyüdükçe hayalleri fikirlere ve hedeflere dönüşen, sonra bu çileli yola talip olup bu çile haddelerinden geçerek öğretmenlik mesleğine kavuşan her öğretmenimiz, bu mesleğin maddi ve sosyal imkanları için değil, bu mesleği hadim meslek,saygın meslek, mesleklerin anası, fedakarlık mesleği, beşikten mezara kadar insanın bütün yönleriyle eğitimini üslenen kutsal bir görev olduğu için tercih eder.
Bu bakımdan öğretmenlik mesleği çok ulvidir ve çok saygındır. Bu hususta Peygamber efendimiz : “ Ben ancak bir muallim olarak gönderildim” ve “Ben güzel ahlakı tamamlamak için gönderildim” buyurarak bu mesleğin peygamberlik mesleği olduğunu beyan etmiştir. Bu vesileyle; Ülkemizde ve yurtdışında görev yapan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tebrik eder, bütün öğretmenlerimize sağlık,  sıhhat, afiyet ve huzur dilerim…” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol