Öne Çıkanlar karapınar Çırak Öğrenci Kayıtları Devam Ediyor Kaymakam Oğuz Cem Murat Şehit Ailelerine Ziyaretlerine Devam Ediyor Halk Eğitimi Merkezinden Maske Üretimi

Bu haber kez okundu.

Muhtarlara Yönelik Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

Ziraat odası meclis salonunda düzenlenen toplantı Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozkalı ,Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Uğur ile yeni büyükşehir yasası ile birlikte mahalleye dönüşen köy muhtarları katıldı.

Karapınar Ziraat Odası Başkanı Hikmet Bozaklı, muhtarların sivil toplum kuruluşlarının en büyük yardımcısı olduğunu belirterek, çiftçileriniz ile bizlere köprü kuran bir vakfeniz var. Dün olduğu gibi yarında birlikte çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Karapınar Çiftçi Malları Koruma Başkanı Mehmet Uğur ise, Yeni büyükşehir yasası ile birlikte hizmet ağlarının genişlediğini belirterek,” Türkiye’de son derece başarılı bir sivil toplum kuruluşuyuz. Yaptığımız çalışmalar ile çiftçilerimiz haklarını en iyi şekilde korumaya çalışıyoruz. Yeni aysa ile birlikte bazı çalışmalar yapılacak. Bu konuda sizlerden destek bekliyoruz. Öncelikle arazilerin tapularının başkanlığımıza bildirilmesi gerekiyor.” Dedi.

Daha sonra muhtarların istek ve orunları dinlendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol