Öne Çıkanlar (KARYEM) 42. Genel Kurul Toplantısı Gerçekleştirildi Ceza Evi Firarileri Yakalandı Kaymakam Karacaya Geçmiş Olsun Ziyareti Karapınardan Mutlu Ayrıldı

Bu haber kez okundu.

Milletvekili  Akyürek,Kaymakam Kökcü’yü Makamında Ziyaret Etti

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kaymakam Kökcü, AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek’e ilçemizin sosyal, ekonomik, asayiş, sağlık ve diğer alanlardaki çalışmalar hakkında genel bilgiler verdi.

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek de Kaymakam Onur Kökcü’ye yeni görevinde başarılar diledi. Kaymakam Onur Kökcü ziyaretlerinden dolayı AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum dedi.

Kaymakamlık ziyaretinin tamamlanmasından sonra AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti İlçe Başkanı Nadi Tartan ve beraberindeki heyet Konya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Aile Sağlığı ve Eğitim Merkezi Yöneticisi Dudu Sağlamer ve çalışma arkadaşlarını ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek’e ASEM Yöneticisi Dudu Sağlamer tarafından açılan kurslar ve yapılan tüm çalışmalar hakkında genel bilgiler verdi ve yapılan çalışmalar yerinde görüldü.

HABER MERKEZİ

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol