banner328
Öne Çıkanlar Başkan Durmuş Üner Kaymakam Oğuz Cem Muratı Makamında Ziyaret Etti Kaymakama Yeni İlçe Emniyet Müdüründen Nezaket Ziyareti Karapınar Süt Üreticiler Birliğinden Basın Açıklaması Karapınar Belediyesi 2018in İlk Meclis Toplantısını Yaptı

Bu haber kez okundu.

 Meke Eğitim Karapınar protokolünü iftarda buluşturdu

Karapınar Sabah Dershanesi'nde gerçekleşen iftar yemeğine, Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, Emniyet Müdürü İzzet Meydan, Emniyet Müdür Yardımcısı Erdem Torlak, Hastane Başhekimi Op. Dr. Alper Dursun Şağban, Konya Karapınarlılar Derneği Başkanı Mustafa Özsoy, Meke Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kurtay, okul müdürleri ve davetliler katıldı.
Karapınar’da birlik beraberlik adına iftar faaliyetlerine devam eden Meke Eğitim Hizmetleri'ni kutlayan Belediye Başkanı Mehmet Mugayıtoğlu, “Öncelikle yetkilere bu iftarı düzenledikleri için ve bizleri buluşturdukları için teşekkür ediyorum. Halkımızın Ramazan-ı Şerifini ve arkasından gelecek olan bayramlarını tebrik ediyorum" şeklinde konuştu. 
Ramazan ayının bereketiyle geldiğini dile getiren Meke Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kurtay, "İlçemizde faaliyet gösteren kurumumuz Meke Eğitim Hizmetleri, Sabah Dershanesi, Mehmet Akif ve Eda Pansiyonu ile ilçe halkına hizmet vermeye devam ediyor. İnşallah daha fazla gayret ederek eğitim alanında çalışmalarımıza devam edeceğiz. Halen yapımı devam eden kız yurdu inşaatımız devam etmektedir. Ne kadar çabuk bitirirsek kız öğrencilerimizin barınma sorunlarını o kadar çabuk gidermiş olacağız. Halkımızdan ricam himmet ve gayretlerini esirgememeleridir” diye konuştu. Ayrıca Kurtay, ilçe halkının ve tüm islam aleminin ramazan ayını ve bayramlarını kutladı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol