Öne Çıkanlar Yeni Hayvan Pazarı Hizmete Girdi Karapınar Belediyesinden Kültür Gezisi Karapınar Gençlik Merkezi Gezi Düzenledi Bir Çok Suçtan Aranan Şahıs Uyuşturucu ile Yakalandı

Bu haber kez okundu.

Masan Bizden Çalışması Senden Projesi Hayata Geçirildi

Karapınar Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Birimince "Masan Bizden, Çalışması Senden" proje kapsamında evlerinde uygun ortamı olmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere çalışma masası verildi.

Öğrencileri evlerinde ziyaret eden İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat ve eşi Görkem Murat, Belediye Başkanı Mehmet Yaka, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kurum ve SYDV Müdüresi Hatice Soran ile birlikte çalışma masalarını hediye etti.

Uzaktan eğitim sistemine geçilmesiyle birlikte öğrencilere katkı sağlamak için harekete geçtiklerini dile getiren İlçe Kaymakamı Murat, "Masan Bizden, Çalışması Senden" adlı projeyi hayata geçirdiklerini aktardı.

Bu kapsamda evde uygun ortamı olmayan öğrencileri tespit edip çalışma masaları dağıtmaya başladıklarını aktaran Kaymakam Murat, şöyle devam etti:

"Pandemi nedeniyle eğitimlerine okuldan değil evlerden devam edilmesi kararı alındı. Biz de ilçemiz sınırlarında yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaşarak, çocukların daha sağlıklı ortamda ders çalışabilmelerine katkı sağlamak istedik” dedi.

MUSA CEYHAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol